Головна > Новини

НОВИНИ

19
липень
Не секрет, що саме високі зарплати так сильно приваблюють в ІТ. І навіть ті, хто ніколи нічого спільного зі світом інформаційних технологій не має, прагнуть стати його частиною.
Детальніше
4
травень
Від тепер навчання в LOGOS IT ACADEMY стає ще доступнішим. Аби охопити якомога більшу аудиторію та донести ІТ-освіту до кожного регіону, ми запускаємо новий напрям - онлайн навчання.
Детальніше
28
січень
Усі початківці у світі ІТ стикаються з вибором мови програмування. Як же обрати потрібний напрям та куди в першу чергу спрямовувати свої зусилля?
Детальніше
17
грудень
Представників будь-якої спеціальності завжди об’єднують певні риси. Програмісти не виняток. Однак у випадку спеціалістів із світу ІТ існує дуже багато невиправданих та помилкових упереджень.
Детальніше
27
листопад
На помилках вчаться і дуже добре, якщо вчитись на чужих помилках. Викладач спеціалізованих курсів web-developer ІТ-академії LOGOS Волчак Юрій поділився своїми спостереженнями.
Детальніше
13
листопад
Новачки, які займаються вивченням такої мови як Java, нерідко роблять помилки, що заважають їм ефективно, швидко, а, головне, правильно навчатися.
Детальніше
24
жовтень
За 6 місяців сумлінного навчання випускники здобули не лише великий багаж знань, але й мають власноруч створений повноцінний проект.
Детальніше
10
вересень
Сучасні технології не стоять на місці та стрімко розвиваються. Саме тому охочих опанувати професію програміста більшає з кожним днем.
Детальніше
31
серпень
Проколів може бути багато – від неправильних відповідей під час телефонного інтерв’ю до неадекватного зовнішнього вигляду при особистій зустрічі. Всього один неправильний крок може зруйнувати надії на отримання роботи.
Детальніше
27
серпень
Програмування на сьогодні є однією із найперспективніших сфер. Знання і вміння у цій сфері відкривають широкі можливості. Звичайно хочеться скоріше почати програмувати.
Детальніше
16
серпень
Мотивація, успішність, продуктивність – ми чуємо ці слова мало не щоденно, зустрічаємо їх у стрічці фейсбуку та статтях ресурсів, на які підписані.
Детальніше
20
липень
Увага! Нова можливість нашої Академії для Вашої зручності – оплата частинами!! Logos IT Academy веде активну роботу над покращенням якості обслуговування своїх клієнтів.
Детальніше
19
квітень
Якщо ви вже освоїли одну з професій в сфері інформаційних технологій і нарешті зважились використати свої знання для роботи, то ми пропонуємо вам кілька порад щодо співбесіди. Перш за все, будьте обізнані в діяльності компанії.
Детальніше
10
квітень
Сфера інформаційних технологій стрімко розвивається і з кожним днем потребує все більше і більше робочого персоналу. За підрахунками, в Україні в 2016 році у цій сфері було залучено 100 тисяч осіб.
Детальніше
10
квітень
Всю теорію маєте паралельно підкріплювати практикою. Тільки так ви досягнете успіху. Існують додатки й сайти з такими завданнями, що допоможуть крок за кроком освоїти мову Java.
Детальніше
10
квітень
Програміст – одна з найпопулярніших професій серед українських випускників. Спеціалізацій для програмістів є багато, як і вакансій.
Детальніше
17
березень
Новачки, які освоїли курси програмування Java доволі часто в подальшому губляться не розуміючи, як вдосконалити власні навики.
Детальніше
17
березень
Сфера інформаційних технологій в 21 столітті з кожним днем все розвивається. Рідко можна зустріти сучасну людину, яка щодня не використовувала б інтернет та комп’ютер.
Детальніше
17
березень
ІТ індустрія набирає популярності зокрема чи не найбільш відомим напрямом серед юних програмістів є Java програмування, адже можливості даної мови безмежні, а синтаксис не такий вже й складний.
Детальніше

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv