План розвитку веб дизайнера. Відео та поради

Цей план розвитку веб-дизайнера був сформульований менторами Logos UI\UX Academy, виходячи з особистого досвіду.
Цей план розвитку веб-дизайнера був сформульований менторами Logos UI\UX Academy, виходячи з особистого досвіду. По-перше, ми самі пройшли важкий шлях від перших безкоштовних (і жахливих з погляду дизайну) замовлень до працевлаштування в круті веб студії.

По-друге, ми регулярно проводимо курси для веб-дизайнерів та збираємо фідбек від наших студентів. Більшість із них проходять дуже схожий шлях. Тож курс постійно оновлюємо та вдосконалюємо.

Для всіх любителів відеоконтенту ми зібрали власний план розвитку веб-дизайнера на нашому каналі на YouTube. Крім відео — детальний опис плану розвитку далі в цій статті.

Ми розділили план розвитку веб-дизайнера на 5 найважливіших кроків. Проходити їх рекомендується саме в такому порядку, оскільки кожен крок залежить від ваших результатів на всіх попередніх.
Хочеш стати UI/UX дизайнером?
Освоєння інструментів
Перше, з чим варто розібратися – це інструменти. Банально, відкрити та погратися з графічним редактором, вивчити розташування панелей та кнопочок. Для кожної програми є сотні безкоштовних відео на YouTube. Наш улюблений редактор – Figma, тому ми розповідаємо про те, як створювати у ньому круті дизайн-макети та прототипи. Переглянути відео урок як створити прототип сайту / додатку в Figma →

На даному етапі вам потрібно зрозуміти базові принципи роботи графічного редактора (вони всі дуже схожі один на одного) і вивчити інструменти, щоб у процесі освоєння теорії ви могли застосовувати знання на практиці.
Вивчення теорії веб-дизайну
Початківці веб-дизайнери часто недооцінюють важливість цього кроку. І дуже дарма. Без розуміння основних законів та універсальних правил (застосовуваних до будь-якого виду дизайну), досягти приємної картинки буде важко. Ми також рекомендуємо розбивати цей етап на частини і освоювати їх саме в наступній послідовності:

Композиція. До цього розділу відноситься все, що пов'язане з сіткою, модулями, версткою (не плутати з HTML/CSS). Вчимося правильно розташовувати елементи на сторінці загалом і щодо один одного зокрема.

Типографіка. Наступний крок у освоєнні теорії - робота з текстом: оформлення текстових блоків, ієрархія заголовків, робота зі списками та сторінками у відриві від кольору та ілюстрацій. Хто міг би подумати, що оформити простий чорно-білий текст може бути настільки складно?

Колір. Тут все просто – колірна теорія, асоціативні ряди, відтінки та градієнти. Вкрай важливий момент — контрастність кольору, багато новачків припускаються багато помилок саме в цьому пункті.

Елементи інтерфейсу. Людство вже давно придумало універсальні елементи для оформлення інтерфейсу: кнопки, поля, списки, що випадають, і ще кілька тисяч інших контролів. Важливо навчитися створювати їх із нуля, з завдань того чи іншого інтерфейсу.
Практика, практика та ще раз практика
Після освоєння теоретичної частини можна переходити на роботу руками. На початковому етапі можете забути про великі замовлення, багатих клієнтів та золоті злитки. Найімовірніше, перші замовлення вам належить зробити або за мінімальну вартість, або взагалі безкоштовно. Але не варто сприймати цей етап як проблему. Запам'ятайте одне просте правило:

Практика — хоч би якою вона була — це ключ до успіху дизайнера. Тільки пройшовши складний шлях і здійснивши купу помилок, ви зможете стати кращим.

Не знаєте, на чому попрактикуватись? Оберіть будь який наш сайт, спробуйте зробити кращий дизайн та логіку, надішліть роботу на емейл: partners@lgs.lviv.ua - якщо нам сподобається, керівництво затвердить і ми будемо його використовувати ви заробите свою першу 1000$.
Досвід та спостереження за трендами у веб-дизайні
Теорію вивчили, практично її застосовуємо, що далі? Якщо орієнтуватися виключно на свій попередній досвід, рано чи пізно ви впретеся у власну стелю. Щоб вийти за межі рамок, необхідно щодня вивчати роботи та рішення від інших дизайнерів.

Справа не обмежується лише веб-дизайном. Живопис, архітектура, ландшафтний дизайн, інтер'єри - все це допоможе вам розширити світогляд і зробити власні роботи більш насиченими, не схожими один на одного. Широкі знання в галузі мистецтва допоможуть вам легко «влучати» в побажання замовника, пропонуючи йому саме ту стилістику, яку він очікує побачити. Наглядність - безцінна навичка, обов'язкова для кожного крутого дизайнера.

Резюмуємо:

Хочеш потестити професію безкоштовно? Велкам на безкоштовні вступні курси Основи веб дизайну:

Маєш серйозні наміри і готовий долучитись на комплексний курс UI \ UX дизайну та за 4 місяці стати дизайнером? Велкам:


Мало інфи? Читай хто такий веб дизайнер та чим займається →

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!