Де вчитися веб-дизайну?

Відповідь на це непросте питання заслуговує на окрему статтю. Тому в даному матеріалі ми дамо лише вступну інформацію про те, де вчитися веб-дизайну. Докладніші відповіді на це питання ви можете знайти за посиланнями нижче
Хочеш стати UI/UX дизайнером?
Способи вивчення веб-дизайну з нуля
YouTube-канали про веб-дизайн
Найпопулярніший у світі відео-хостинг містить десятки найкорисніших відео та лекцій. Навчання веб-дизайну з нуля по відео з YouTube - один із найпростіших і найдоступніших способів.
Книги та статті
Корисні освітні матеріали на тему веб-дизайну набагато частіше виходять у текстовому вигляді, ніж у форматі відео. Саме тому ми рекомендуємо вам підписатися на найкращі блоги про веб-дизайн, щоб залишатися в курсі сучасних трендів та тенденцій. Список найкращих блогів про веб-дизайн є в нашій колекції.
Безкоштовні курси веб-дизайну
Вони є як на вищезгаданому YouTube, так і на інших не менш відомих майданчиках. Докладніше про те, як стати веб-дизайнером, навчаючись на безкоштовних курсах, ми розповідаємо в окремій статті.
Професійні курси
Як відомо з назви, дана категорія освітніх курсів та програм є повноцінною підготовкою, що охоплює всі необхідні знання у сфері веб-дизайну. Найкращі курси з веб дизайну це комплексні в які входить весь стек необхідних інструментів та хенологій для початку роботи в цій сфері. Ознайомитись з курсами веб дизайну →
Ми описали лише деякі популярні способи вивчення веб-дизайну з нуля. Завдяки повсякденному використанню Інтернету, навчитися сьогодні можна практично будь-чому. Найголовніше – це бажання. Сподіваємося, стаття була для вас корисною, ділитесь своїми враженнями в коментарях. Гарного дня!

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!