Наскільки затребована професія UI \ UX дизайнера. Скільки заробляє веб дизайнер?

У 2022 році практично жоден бізнес - чи це невеликий манікюрний салон, або велика корпорація - не обходиться без сайту, або мобільного додатку.
У 2022 році практично жоден бізнес - чи це невеликий манікюрний салон, або велика корпорація - не обходиться без сайту, або мобільного додатку. За даними міжнародного сервісу пошуку роботи та найму Glassdoor, професія UX-дизайнера знаходиться на 24 місці в списку 50 кращих робіт в США.

Пандемія прискорила диджиталізацію нашого світу, тому з кожним роком цінність UX/UI-фахівців зростатиме, а перспективи кар'єрного зростання дозволять розвиватися у вибраній сфері. Варіанти працевлаштування у дизайнерів також різні: фріланс, робота в штаті IT-компаній, співпраця з рекламними агентствами та веб-студіями. Якими навичками повинен володіти UI\UX дизайнер →
Хочеш стати UI/UX дизайнером?

Середня заробітня плата UI \ UX дизайнера в Україні станом на 2022 складає 1500$:

Інформація взята з DOU

На закордонному ринку праці зарплати фахівців у UX/UI ще вищі. У США, наприклад, за даними Glassdoor, UX-дизайнер заробляє в середньому майже 110 тисяч доларів на рік. У Німеччині зарплата ui\ux дизайнера складає приблизно 60 тисяч євро.

UX/UI-дизайнер - це популярна професія, яка дарує можливості для кар'єрного зростання. Конкуренція за клієнтів у віртуальному світі стає такою ж великою, як і у реальному світі, тому бізнес намагається бути більш емпатичним і клієнтоорієнтованим у мережі. Спеціаліст в UX/UI-дизайні допомагає йому в цьому, створюючи зручні сайти та мобільні програми, які вирішують проблеми користувача в один клік.

Бажаєш спробувати себе в професії дизайнера? Реєструйся:

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!