- Знати основи розробки інтерфейсів для веб-сервісів та мобільних додатків - це база, на яку необхідно нанизувати інші знання та компетенції.
2. Вміти працювати з основними веб-програмами та інструментами:
— Figma – сервіс для розробки прототипів та тестування.
— Adobe Photoshop – інструмент для створення та редагування растрової графіки
— Adobe Illustrator - інструмент для створення та редагування векторної графіки
— Adobe After Effects – редактор для візуалізації анімації сайту
Знати основи діджитал-маркетингу. Без дослідження цільової аудиторії створити ефективний та конкурентоспроможний сайт чи програму не вийде. Тому UX/UI-дизайнер повинен розуміти, як складати портрет користувача та як дослідити продукти конкурентів.
З чого розпочинає роботу над проектом UI \ UX дизайнер →3. Володіти аналітичними навичками. Просто вивчити ЦА та конкурентів недостатньо, важливо також правильно обробити та проаналізувати цю інформацію. Крім того, потрібно володіти методиками аналізу бізнес-завдань: JTBD (Job's to be done), методом персон та аудіюванням конкурентних продуктів.
4. Знати візуальну мову дизайну. Робота UX/UI-дизайнера - це не тільки про функціональність та зручність використання продукту, але й про його естетику. Ергономічність дизайну, колірне рішення сайту, його краса – все це створює настрій та впливає на рішення клієнта про покупку. Тому фахівцю у цій сфері важливо розвивати погляд і смак, а також розширювати знання про художні прийоми. У цьому допоможуть
курси з UX/UI-дизайну, профільна освіта та постійна практика.