Знання та навички UI \ UX дизайнера для працевлаштування. Топ 10 навиків веб дизайнера

Щоб добре справлятися зі своєю роботою, UX/UI-дизайнеру потрібно мати цілий комплекс навичок
Щоб добре справлятися зі своєю роботою, UX/UI-дизайнеру потрібно мати цілий комплекс навичок.

Якщо говорити про хард-скіл, він повинен:

  1. Знати основи розробки інтерфейсів для веб-сервісів та мобільних додатків - це база, на яку необхідно нанизувати інші знання та компетенції.

2. Вміти працювати з основними веб-програмами та інструментами:

— Figma – сервіс для розробки прототипів та тестування.
— Adobe Photoshop – інструмент для створення та редагування растрової графіки
— Adobe Illustrator - інструмент для створення та редагування векторної графіки
— Adobe After Effects – редактор для візуалізації анімації сайту

Знати основи діджитал-маркетингу. Без дослідження цільової аудиторії створити ефективний та конкурентоспроможний сайт чи програму не вийде. Тому UX/UI-дизайнер повинен розуміти, як складати портрет користувача та як дослідити продукти конкурентів. З чого розпочинає роботу над проектом UI \ UX дизайнер →

3. Володіти аналітичними навичками. Просто вивчити ЦА та конкурентів недостатньо, важливо також правильно обробити та проаналізувати цю інформацію. Крім того, потрібно володіти методиками аналізу бізнес-завдань: JTBD (Job's to be done), методом персон та аудіюванням конкурентних продуктів.

4. Знати візуальну мову дизайну. Робота UX/UI-дизайнера - це не тільки про функціональність та зручність використання продукту, але й про його естетику. Ергономічність дизайну, колірне рішення сайту, його краса – все це створює настрій та впливає на рішення клієнта про покупку. Тому фахівцю у цій сфері важливо розвивати погляд і смак, а також розширювати знання про художні прийоми. У цьому допоможуть курси з UX/UI-дизайну, профільна освіта та постійна практика.
Хочеш стати UI/UX дизайнером?
Розробка прототипу, аналіз ЦА та інші технічні навички справді важливі, але не менш важливо підкріпити їх розвиненими софт-скілами.

UX/UI-дизайнеру потрібно:
  • Бути емпатичним. Щоб вирішити проблему користувача, слід розуміти, що він відчуває.

  • Прагнення розвитку і самовдосконалення. Сфера веб-дизайну не стоїть на місці, тому професіоналу важливо відстежувати тренди та постійно розширювати свої знання та навички.

  • Бути посидючим та завзятим. Розробка дизайну сайту, або додатку - це довга праця, яка потребує великих зусиль. Тому вміння довго працювати над завданням точно стане в нагоді людині, яка вирішила зв'язати кар'єру з UX/UI.

  • Вміти спілкуватися. Навіть якщо UX і UI займається одна і та сама людина, його робота пов'язана з іншими людьми в команді: розробниками, копірайтерами, проджект-менеджерами. Дизайнеру важливо навчитися правильно ставити завдання, обговорювати правки та пропозиції, а також чути своїх колег.

  • Бути креативним. UX/UI-дизайнер – представник творчої частини IT. Вміння візуалізувати бажання клієнта, здатність шукати нові шляхи вирішення проблем та творчий підхід допоможуть досягти успіху на вибраній ниві та зробити кар'єру в дизайні продукту.

Хочеш стати UI\UX дизайнером? Реєструйся:

Онлайн запис

Кожного дня ми отримуємо близько 30 заявок на одне місце! Зможемо взяти лише найбільш мотивованих. Залишай заявку та дізнавайся деталі!